kategoria: koncerty/spektakle
Dom Kultury Praga w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
Tytuł: Spektakl "Dom Wschodzącego Słońca" opowiada o sytuacji starszych ludzi zamieszkujących dom spokojnej starości/dom starców. Widzowie dowiedzą się dlaczego niektóre z tych osób tam trafiły oraz jak sobie radzą w tej sytuacji, o czym marzą i czego potrzebują aby poczuć się wartościowym człowiekiem. Należy podkreślić, że scenariusz ukazuje seniorów jako silne oraz przedsiębiorcze jednostki, w żadnym wypadku nie ma na celu wzbudzenia w widzach współczucia. Spektakl rozśmiesza i wzrusza.
Temat i warunki techniczne: Scena, Ilość mikrofonów, światło, inne warunki konieczne:
7 krzeseł, stolik, oświetlenie z możliwością sterowania (przyciemnienie, rozjaśnienie), nagłośnienie z możliwością podpięcie laptopa (muzyka będzie odtwarzana z laptopa), garderoba
Ilość wykonawców: 8
Szczegóły udostępniania:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów min. miesiąc wcześniej.
Udostepniający: Instytucja miejska lub państwowa
Typ: dom kultury
Adres: ul. Borysa Sawinkowa 2, 03-474 Warszawa
Dzielnica: Praga-Północ
Adres internetowy: http://www.dkpraga.pl
Opis: Dom Kultury PRAGA jest samorządową instytucją kultury, założoną w listopadzie 2002 roku. Podstawowymi celami działalności DK Praga jest edukacja poprzez sztukę i działania artystyczne oraz stwarzanie możliwości kontaktu z kulturą i udziału w jej tworzeniu dzięki realizowaniu projektów artystycznych, kulturalnych i społecznych.
Godziny otwarcia: 9:00-20:00
Osoba do kontaktu
Imię i nazwisko: Kamila Kobus
Telefon: 22 618 41 51