kategoria: sprzęt
Byłem tu. Tony Halik.
Podkategoria: Inny
Sprzęt i operator do transmisji LIVE wydarzenia
Ilość: 1
Uwagi:
Oferujemy transmisję na żywo do internetu z Twojej imprezy. Jeśli częścią imprezy są prelekcje, chętnie nadamy je w świat! TAGI: livestreaming, streaming, striming, transmisja, relacja, kamera, kamery, kamerzysta, montaż, video, wideo
Szczegóły udostępniania:
Oferta zawiera sprzęt i operatora. Szlifujemy warsztat. Posiadamy światła studyjne, dwie kamery, urządzenie do przechwytywania slajdów na potrzeby transmisji, dwa mikrofony bezprzewodowe. Tylko wieczory i weekendy - na co dzień normalnie pracujemy. Zgłaszający musi zapewnić stabilnie działający internet z przepustowością wysyłania danych powyżej 1.5Mbit/s. Obsługiwane media społecznościowe: Facebook, Youtube, Twitch. Możliwa jest transmisja na wiele kanałów jednocześnie.
Udostepniający: Prywatny przedsiębiorca
Typ: blog
Adres: btth.pl
Dzielnica: Ochota
Adres internetowy: http://btth.pl
Opis: Jesteśmy Asia i Kondi. I mamy kota na punkcie podróży! Bloga „Byłem tu. Tony Halik.” prowadzimy od 2009 roku. Poświęcony jest przede wszystkim naszym podróżom w różne zakątki świata. Nasz ulubiony kierunek podróży to Azja, zwłaszcza subkontynent indyjski i wyspy Japonii, ale odwiedziliśmy także Nepal, Chiny, Singapur, Malezję, azjatycką część Rosji – w tym Ałtaj i Bajkał, gdzie dojechaliśmy pociągiem kolei transsyberyjskiej. Czterokrotnie odwiedziliśmy też Amerykę Północną (USA + Kanada).
Godziny otwarcia: pn. - pt. 18:00 - 22:00, so. - ni. 10:00 - 22:00
Osoba do kontaktu
Imię i nazwisko: Konrad Rzentarzewski
Telefon: 505431337