kategoria: koncerty/spektakle
Artystyczny Dom Animacji filia Domu Kultury "Włochy"
Tytuł: Widowisko muzyczne "Świecie Nasz" z piosenkami Marka Grechuty, to nie jest zwyczajny koncert.
Temat i warunki techniczne: Scena, Ilość mikrofonów, światło, inne warunki konieczne:
Niezwykle refleksyjne teksty z piękną muzyką piosenek Grechuty przeplata pełna przygód historia dwójki bohaterów - Elizki i Oliwiera, zakochanych w sobie licealistów, zmagających się z problemami życia codziennego w obecnym świecie. Ich losy i przygody niezwykle zgrabnie interferują z tekstami Grechuty. Spektakularne choreografie odzwierciedlają przemyślenia wywołane inspirującymi słowami i harmonią. Scena (min. wymiary): 10m x 7m. Możliwość podłączenia 9 mikroportów. Kulisy/garderoba. Ławka
Ilość wykonawców: Aktorzy: 40 osób Obsługa: 4 osoby
Szczegóły udostępniania:
Spektakl może się odbyć w Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury "Włochy" lub miejscu spełniającym warunki techniczne. Transport na terenie Warszawy po stronie Domu Kultury "Włochy". Zespół posiada mikroporty. Prosimy o kontakt co najmniej miesiąc przed planowanym spektaklem.
Udostepniający: Instytucja miejska lub państwowa
Typ: dom kultury
Adres: ks. J. Chrościckiego 14
Dzielnica: Włochy
Adres internetowy: http://www.dkwlochy.pl
Opis: ADA, czyli Artystyczny Dom Animacji, usytuowany jest w warszawskich Włochach. Działania ADY łączą szeroką gamę stałych zajęć warsztatowych i edukacyjnych z bogatą i nowatorską ofertą programową. W budynku mieści się również Kino Studyjne ADA.
Godziny otwarcia:
Osoba do kontaktu
Imię i nazwisko: ADA
Telefon: 228637981