kategoria: koncerty/spektakle
Dom Kultury "Włochy"
Tytuł: „Rzutem na taśmę. Edyta Band filmowo” - koncert zespołu wokalnego Edyta Band Muzyczna podróż do świata filmu. Radość, tęsknota, nadzieja, miłość. Niezwykłe emocje zaklęte w programie, jakiego dotąd nie było. Wokalno-taneczne show, w którym znane przeboje wielkiego ekranu zaprezentujemy w nowej, zaskakującej odsłonie. Przygotowaniu tego programu estradowego towarzyszyła premiera płyty o tym samym tytule.
Temat i warunki techniczne: Scena, Ilość mikrofonów, światło, inne warunki konieczne:
Duża scena.16 mikroportów, konsoleta z możliwością programowania. Odtwarzacz płyt w formacie audio CD lub laptop. System nagłośnieniowy odpowiedni do przestrzeni, w której odbywa się koncert. Dwa monitory (odsłuchy). Oświetlenie żarowe i efektowe z możliwością programowania każdego punktu oddzielnie. Sterowana maszyna do dymu lekkiego. Nasz realizator dźwięku i światła. Możliwość prezentacji recitalu piosenek z programu bez wykorzystania świateł efektowych i dymu - min. 4 mikrofony wokalowe.
Ilość wykonawców: W koncercie bierze udział do 16 osób. Czas trwania ok. 70 minut.
Szczegóły udostępniania:
W szczególnych przypadkach potrzebna pomoc w transporcie osób i/lub sprzętu. Koncert może być prezentowany dla grup zorganizowanych w Okęckiej Sali Widowiskowej przy ul. 1 Sierpnia 36 a. Dysponujemy salą na 300 miejsc. Prosimy o kontakt minimum miesiąc wcześniej.
Udostepniający: Instytucja miejska lub państwowa
Typ: Dom Kultury
Adres: ul. Bolesława Chrobrego 27
Dzielnica: Włochy
Adres internetowy: http://www.dkwlochy.pl
Opis: Dom Kultury „Włochy” to dla wielu miejsce magiczne, tętniące życiem i otwarte dla wszystkich, którzy poszukują przestrzeni własnych artystycznych działań i spotkań z kulturą. Poza ciekawymi zajęciami artystycznymi, warsztatami, festiwalami i konkursami, nieustannie stara się organizować koncerty, spektakle i spotkania ze znanymi i cenionymi artystami. U nas miłością do kultury zarazisz się na całe życie!
Godziny otwarcia:
Osoba do kontaktu
Imię i nazwisko: Małgorzata Strzelecka
Telefon: 508 660 472