kategoria: koncerty/spektakle
Artystyczny Dom Animacji filia Domu Kultury "Włochy"
Tytuł: Musical "Alicja w Krainie Czarów"
Temat i warunki techniczne: Scena, Ilość mikrofonów, światło, inne warunki konieczne:
Musical na motywach powieści C.Lewis'a "Przygody Alicji w krainie czarów" w wykonaniu Teatru Muzycznego "dramADA". Głównym tematem spektaklu jest podróż Alicji przez fantastyczną i nonsensowną krainę, podczas której spotyka się ona z nielogicznymi zagadkami i przechodzi wiele metamorfoz. W musicalu będziemy mogli obserwować wspaniałą grę aktorską, dynamiczne choreografie i usłyszeć piosenki w wykonaniu uczniów Teatru Muzycznego "dramADA". WARUNKI TECHNICZNE: Scena (min. wymiary): 7m x 5m Możliwość podłączenia 9 mikroportów Rzutnik, ekran Kulisy/garderoba
Ilość wykonawców: Aktorzy: około 15 osób 4 osoby obsługi
Szczegóły udostępniania:
Spektakl może się odbyć w Domu Kultury "Włochy" lub miejscu spełniającym warunki techniczne. Transport na terenie Warszawy po stronie Domu Kultury "Włochy". Zespół posiada mikroporty. Prosimy o kontakt co najmniej miesiąc przed planowanym spektaklem.
Udostepniający: Instytucja miejska lub państwowa
Typ: dom kultury
Adres: ks. J. Chrościckiego 14
Dzielnica: Włochy
Adres internetowy: http://www.dkwlochy.pl
Opis: ADA, czyli Artystyczny Dom Animacji, usytuowany jest w warszawskich Włochach. Działania ADY łączą szeroką gamę stałych zajęć warsztatowych i edukacyjnych z bogatą i nowatorską ofertą programową. W budynku mieści się również Kino Studyjne ADA.
Godziny otwarcia:
Osoba do kontaktu
Imię i nazwisko: ADA
Telefon: 228637981