Wielkie puzzle do oddania!

Zaprzyjaźniony Wydział Konsultacji Społecznych i Partycypacji ma do przekazania wielkie puzzle i nieco mniejsze - z jednek strony są zadrukowane, ale z drugiej są czyste, mają kolor drewna - można je w jakiś sposób wykorzystać, coś na nich narysować, nakleić itp.
Jeśli jesteście zainteresowani - prosimy o kontakt: greta@dorozkarnia.pl

Dużo dobra od Spółdzielni Kultury

Drodzy,
Życzymy radosnego i spokojnego świątecznego czasu! Odpoczynku, a w nadchodzącym Nowym Roku wielu ciekawych, rozwijających projektów oraz dobrych ludzi spotykanych na swojej drodze. 
Dziękujemy, że wspieraliście i współtworzyliście...

Ostatnie śniadanie w 2018 roku - fotorelacja

Za nami 6 w tym roku śniadanie "W dobrym towarzystwie ze Spółdzielnią Kultury". Poznajemy się, inspirujemy, rozmawiamy - po to by skuteczniej współpracowac i dzielić się zasobami. 
Tym razem była z nami Ania Książek, która od kilku lat jeździ po świecie w poszukiwaniu "Światozmieniaczy" - podczas śniadania usłyszeliśmy kilka historii osób, których działania przyczyniają się do zmiany świata na lepsze.

Powiedz nam, czego szukasz w Spółdzielni

Zdarzyło się Wam organizować jakieś lokalne działanie (np. piknik, dzień sąsiada, inicjatywę lokalną) i szukać "na szybko" krzeseł, rzutnika, sali? A może zrezygnowaliście z fajnego pomysłu własnie dlatego, że brakowało Wam jakichś zasobów i nie było skąd ich za darmo pożyczyć? Wypełnijcie